Bekijk de Facebook pagina van Euroquip Bekijk de LinkedIn pagina van Euroquip Bekijk de Instagram pagina van Euroquip
Selecteer uw taal
Nederlands
Het telefoonnummer van Euroquip
Vragen? Contacteer ons: +32 (0) 11 80 75 30
U bent hier:
Contact

Contacteer ons!

Heeft u een oude installatie die u graag wilt opfrissen? Wilt u meer info ontvangen over een van onze producten? Heeft u dringend nood aan onderhoud? Aarzel dan niet en contacteer ons geheel vrijblijvend. Wij helpen u graag verder en zullen er alles aan doen om u verder te helpen.
Verzenden
Uw bericht is succesvol verzonden
Industrielaan 16, 3900 Pelt
T: 011 80 75 30
E: info@euroquip.be

Openingsuren

Maandag t.e.m. donderdag
08u00 - 17u30
Vrijdag
08u00 - 17u00
Verzenden

Het Euroquip-team dat voor u klaar staat.

Dag in dag uit staan wij klaar om u te ondersteunen in raad en daad. Voor raad kan u steeds aankloppen bij onze sales, technische en administratieve medewerkers, voor de daden kan u rekenen op onze bekwame en ervaren monteurs die het land doorkruisen om u verder te helpen.
General manager
Technical Director
Accountancy
Technical coördinator
Planner
Sales
Administration
Marketing
Warehouse manager
Mechanics

Vandebeeck Stephan

General manager

stephan@euroquip.be
011 80 75 30

Noel Smits

Technical Director

noel@euroquip.be
011 80 75 30

Stefan Pauwels

Planning

planning@euroquip.be
011 80 75 30

Tom Geusens

Technical Coordinator

info@euroquip.be
011 80 75 30

Frederic Dieu

Sales Coordinator

frederic@euroquip.be
011 80 75 30

Jan Duverger

Sales Coordinator

jan@euroquip.be
011 80 75 30

Rudy Vanhaute

Sales Coordinator

Rudy@euroquip.be
011 80 75 30

Johan Rademakers

Sales Coordinator

johan@euroquip.be
011 80 75 30

Danny Soogen

Sales Coordinator

danny@euroquip.be
011 80 75 30

Bart Pultau

Sales Coordinator

bart.pultau@euroquip.be
011 80 75 30

Ann Brouwers

Accountancy

ann@euroquip.be
011 80 75 30

Kate Petrevska Tasevska

Administration

kate@euroquip.be
011 80 75 30

Christel Winters

Administration

christel@euroquip.be
011 80 75 30

Hanne Vanbaelen

Administration

hanne@euroquip.be
011 80 75 30

Joris Peeters

Marketing

joris@euroquip.be
011 80 75 30

Jeroen Sleurs

Warehouse manager

info@euroquip.be
011 80 75 30

Tim Bielen

Mechanics

info@euroquip.be
011 80 75 30

Thomas Motmans

Mechanics

info@euroquip.be
011 80 75 30

Christophe Noleveaux

Mechanics

info@euroquip.be
011 80 75 30

Jordi Son

Mechanics

info@euroquip.be
011 80 75 30

Timerlan Alimov

Mechanics

info@euroquip.be
011 80 75 30

Jean-Louis Duchesne

Mechanics

info@euroquip.be
011 80 75 30

Sander Melgers

Mechanics

info@euroquip.be
011 80 75 30

Bart Recour

Mechanics

info@euroquip.be
011 80 75 30